Zegar

Aktualności

Pierwsza wygrana w czwartym sparingu

• autor: zagielpiecki, 2015-03-08 22:07

W niedzielę o godz. 18:00 mierzyliśmy się z trzecią drużyną A-klasy - Salętem Boże. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść KSŻ. Bramki dla naszej drużyny zdobyli :

30'min. Puławski,

60'min. Bloch,

81'min Federowicz Marcin

Warta podkreślenia była gra naszego zespołu. To Żagiel przez praktycznie 90 min dyktował tempo gry. Zwycięstwo powinno być bardziej okazałe, jednak nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji szczególnie w drugiej połowie. Był to także pierwszy mecz z którym nasza defensywa zagrała na "zero".

Dobra wiadomość to również ta, że w składzie meczowym znalazło się 17 zawodników. Nareszcie więc trener mógł wystawić skład , przynajmniej w części zbliżony , do tego który rozpocznie mecz 19 kwietnia na inauguracje rundy wiosennej.

Odnotujmy jeszcze powrót do składu, po blisko dwurocznej przerwie - Łukasza Szewczaka. Popularny "Stachu" kilkukrotnie pokazał , że nie bez przyczyny mówi się o nim "Pieckowski Sergio Busquets" :) , a przy kilku jego podaniach pozostało tylko przyklasnąć.

Skład KSŻ :

Kurowski -  Roch, Berk, Rydel, Malon, Kwiatek, Narel, Federowicz Mar., Polewaczyk, Piendyk, Puławski.

W drugiej połowie zagrali : Rolka, Krupiński Ka, Bloch, Federowicz Mat., Barycki, Szewczak Ł.

W meczu zabrakło : Włodkowski (sprawy osobiste), Szewczak W. (choroba), Olszewski (?), Józefczuk (praca)