( 80' Krupiński T.)

Krupiński K.          Bloch       Federowicz Mat.  Włodkowski

(49'Kurowski)                       (70'Olszewski)    (75'Rydel)

Piendyk                   Rolka

Pierwsza połowa spotkania zaczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy. Już pierwsze minuty meczu zwiastowały trudną przeprawę dla Żagla. Zwieńczeniem  dominacji , którą posiadali gospodarze był gol zdobyty po rzucie rożnym w 10 minucie. Po tej bramce mecz nieco sie wyrównał.  W 13min. w końcu zaatakował Żagiel, a konkretnie Piendyk, który mocnym strzałem z ok 20 metra próbował zaskoczyć bramkarza OMET'u - ten jednak popisuje się kapitalna Robinsonadą. Za chwilę dośrodkowanie Piendyka w pole karne , kiks stopera , zaskoczony cała sytuacją Rolka nie trafia w bramkę z pięciu metrów. Gospodarze w odpowiedzi wyprowadzili szybką akcję po której Koślak dobrze broni nogami. W meczu trwa ostra walka o każdy metr boiska, często przerywany jest gwizdkiem sędziego. A propos sędziego.... nie chcemy krytykować pracy arbitra, tym bardziej na swojej stronie, ale stwierdzić należy, że nie miał on chyba dobrego dnia. Kilka jego decyzji wzbudziło konsternacje tak naszą jak i gospodarzy... . Ale wróćmy do meczu. Na koniec pierwszej połowy udaje nam się wyrównać. W 44 min. stały fragment gry Federowicza. Uderzoną przez niego piłkę "wypluwa" goalkeeper gości a najprzytomniej w polu karnym zachowuje się Malon, który dobija piłkę i daje remis! To pierwsza bramka popularnego "Felipe Melo" w barwach KSŻ. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1

Druga połowa od początku do końca wyrównana. Swoje szanse ma zarówno Żagiel jak i Omet. W naszej ekipie Rolka przenosi piłkę nad poprzeczką. Z kolei Srokowo nie wykorzystuje dobrego dośrodkowania i napastnik gospodarzy z pięciu metrów, głową minimalnie obok słupka. Tempo meczu jak na B-klasę, przyznać trzeba , że dość spore. Kolejne dycyzje sędziego wołają o pomstę do nieba!  W 71 min. tracimy bramkę. Naszą prawą stroną przedziera się zawodnik Srokowa, nikt nie może go zatrzymać i przerwać akcji, dośrodkowuje w pole karne, a tam nie kryty napastnik Ometu zdobywa gola na 2:1. Żagiel do końca szukał bramki remisowej, jednak o sytuacje bramkowe było wyjątkowo trudno. Bardzo blisko był Bloch, który może zamiast szukać partnera na piątym metrze , mógł uderzać na bramkę. Ostatnie minuty, gdy zupełnie się odkryliśmy, zostaliśmy s kontratakowani i jedynie dobra interwencja Koslaka w sytuacji sam na sam uratowała nas od straty trzeciej bramki. Mecz zakończył sie nasza przegraną 1:2. Za tydzień wyjazd do Orzysza i kolejny ciężki bój.