Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

Najbliższy mecz w Srokowie

  • autor: zagielpiecki, 2014-09-04 13:29

Już w najbliższy piątek (05.09.2014r.) o godz. 17:00 rozegramy swój drugi mecz ligowy. Po zwycięstwie w Kowalach Oleckich, tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z kolejnym faworytem do awansu - Ometem Srokowo. 

Przypomnijmy, że mecz wyjątkowo będzie rozgrywany w piątek, na co gospodarze wyrazili zgodę i za co raz jeszcze serdecznie im dziękujemy. 

W poprzednim sezonie z naszym najbliższym przeciwnikiem spotkaliśmy się dwukrotnie. Najpierw zremisowaliśmy u siebie 1:1 po bramce Marcina Fedrowicza, natomiast w rewanżu wygraliśmy 3:2 a gole strzelali wówczas Rolka x 2 i Puławski.

W kadrze na najbliższy mecz zabraknie niestety Marcina Federowicza, który wyjechał za granicę. Wraca za to Wojtek Roch, któremu nic już nie dolega i który najprawdopodobniej zajmie pozycje Bubu. Pozostali zawodnicy na nic się nie uskarżają, wszyscy zdrowi z wielką ochotą do gry. W drużynie panuje dobra atmosfera, bo i nie może być inaczej po okazałym zwycięstwie w Kowalach. O sytuacje w klubie przed najbliższym spotkaniem opowiada nasz najbardziej medialny zawodnik - Paweł Bloch : - W drużynie panuje fajna atmosfera, liczba osób na treningach jest zadowalająca. Nie myślimy już o poprzednim meczu, teraz skupiamy się wyłącznie na Srokowie. Na pewno nie jedziemy tam na wycieczkę. Wiemy, że jest to bardzo trudny rywal jednak zamierzamy stawić im czoła i walczyć o jak najlepszy dla nas rezultat. Musimy zagrać skoncentrowani i popełniać jak najmniej własnych błędów. Jedno mogę zagwarantować ze stuprocentową pewnością - nikt z nas nie odpuści nogi i każdy będzie "orał" boisko"!

Wyjazd spod ŻagielArena o godz. 14:50! Pamiętajmy o Dowodach Osobistych


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [334]
 

autor: ~kudłaty 2014-09-04 15:57:28

avatar A jaka atmosfera po meczach:)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

zwieńczenie sezonu:)
Ładowanie...