Malon             Federowicz          Roch    Krupiński T.

Krupiński K.    Bloch           Federowicz   Włodkowski

Piendyk          Polewaczyk

Mecz rozgrywano 3x 30min.

W pierwszej tercji KSŻ posiadał dużą przewagę. Stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali Polewaczyk i Piendyk. Bardzo dobrze w bramce spisywał sie goalkeeper gości. Pogoń Ryn praktycznie nie stowrzył żadnej sytuacji pod naszą bramką. Pierwsza tercja, pomimo kilku znakomitych sytuacji zakończyła się wynikiem 0:0.

Drugą tercję zaczynamy od prostego błędu w obronie. Szybkie trzy podania przyjezdnych rozmontowują naszą obronę i przegrywamy 0:1. Cały czas jednak to Żagiel nadaje ton grze. Efektem tego jest bramka Marcina Federowicza w 45min. Za chwilę, drugi ze "szwagrów" - Paweł Bloch- wyprowadza nas na prowadzenie po dobrej akcji Włodkowskiego. W międzyczasie w 45 min. doszło do pięciu zmian w składzie KSŻ. Do gry weszli : Berk, Śledzik, Sobczyński, Olszewski i Kurowski. Zmiany te nieco zdezorganizowały nasze poczynania, jednakże nadał KSŻ prowadzi gre.

Trzecia tercja, podobnie jak poprzednie, należała do nas. Niestety nie potrafiliśmy wykorzystać kolejnych "setek". O dziwo w 75 min. goście doprowadzają do wyrównania. Swój trzeci , celny strzał, zamieniają na drugą bramkę - Koślak bez szans. W końcówce dobrymi interwencjami popisuje się bramkarz przyjezdnych broniąc strzały m.in. Mateusza Federowicza. W 85min. w polu karnym faulowany jest Piendyk i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Prowadzimy 3:2. W ostatnich minutach seria rzutów rożnych dla nas. Po jednym z nich i zamieszaniu podbramkowym, najsprytniej zachowuje się Włodkowski i podwyższa prowadzenie na 4:2. Ostatecznie mecz kończy sie takim wynikiem.

Dziękujemy naszym przeciwnikom za mecz i życzymy powodzenia. Za tydzień rozgrywamy ostatni mecz z MKS Ruciane Nida, potem juz  tylko Liga. Trzymajcie wszyscy kciuki za naszą jedenastkę!