Malon                      Berk                Federowicz                Bijaczewski

(Krupiński K. )

Rolka D.                    Polewaczyk A.

(Cieszyński )                   (Borowski )

Bramki strzelili : Sobczyński(2'), Puławski (80')

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie. Już w pierwszej minucie precyzyjny strzał Rolki broni w dobrym stylu bramkarz Rynu. Za chwilę rzut rożny dla nas i już w drugiej minucie obejmujemy prowadzenie po strzale głową Sobczyńskiego. Kolejne minuty to szereg niewykorzystanych przez nas okazji bramkowych. Okazje mają Rolka, dwukrotnie Puławski, Polewaczyk. Na dobrą sprawę w 15min. mogliśmy i co więcej powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania. Po ok 20min. gra się wyrównała. Pogoń jedyną sytuację, którą sobie stworzyła , zamieniła na bramkę. Długi wyrzut z autu , wprost na głowę napastnika i mamy remis. Do przerwy 1:1

W drugiej połowie Pogoń przyśpieszyła, zaczęła grać szybciej i agresywniej. Żagiel przespał pierwszą część drugiej połowy, a gospodarze strzelali po karygodnych błędach indywidualnych zawodników. Druga sprawa, że Pogoń tego dnia była do bólu skuteczna, co uderzyli to wpadało. Strzelali bramki na 2:1. 3:1, 4:1. W ostatnich minutach zespół KSŻ ponownie stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak dało sie zdobyć tylko jedną bramkę - jej strzelcem Grzegorz Puławski.