Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

Pierwszy sparing w nowym roku

  • autor: zagielpiecki, 2014-02-20 20:45

W najbliższą niedzielę zagramy pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą. Rywalem naszym będzie dobrze nam znana drużyna Fali Warpuny. Pojedynek odbędzie się o godz. 10:00 na boisku w Kętrzynie. 

W ten sam dzień podpisana zostanie umowa na mocy której Falę wzmocni nasz dotychczasowy zawodnik - Sławomir "Morus" Domian vel. Szymański. Potwierdziły się więc dotychczasowe spekulacje mówiące o tym, że Sławek chce zmienić otoczenie. 

W najbliższym meczu na pewno nie wystąpi : Paweł Sobczyński (rehabilitacja po zabiegu), Łukasz Bijaczewski (praca). Bardzo niepewny jest występ narzekających na urazy : Pawła Blocha i Adriana Berka. W bramce zobaczymy za to ... Sławomira Kurowskiego, którego awizowany transfer do Mrągovii nie doszedł do skutku. Jest wielce prawdopodobne, że Sławek będzie do dyspozycji Coacha na wiosnę. To bez wątpienia bardzo dobra wiadomośc dla klubu. 

W meczu testowanych będzie kilku zawodników chcących reprezentować nasz klub. Wśród nich znany już z wcześniejszych występów w klubie - Karol Szabłowski - młodszy z braci "Sz". Kolejne treningi mają za sobą również Paweł Borowski i Maciej Cieszyński. Prawdopodobnie w składzie zobaczymy też -powracającego po etapie zawieszenia kariery - Kamila Rosnowskiego. Popularny "Słaby"  wygląda fizycznie coraz lepiej i zapowiada walkę o miejsce w "11". Lada dzień do gry powróci też ulubieniec części kibiców - Łukasz "Stachu"  Szewczak, który ma za sobą już pierwszy trening od blisko półtora roku. Narazie jeszcze na bramce bronił strzały Piszcza , jednak wszystko jest na jak najlepszej drodze do powrotu. 

O wyniku niedzielnego meczu poinformujemy w kolejnym biuletynie :)


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [556]
 

autor: ~Gwiazda 2014-02-20 21:27:11

avatar Piszczu i Coach mam tan sam problem co Wy , mam nadzieję , że do niedzieli wszyscy wyzdrowiejemy i stworzymy fajne widowisko. Pozdro dla calego Żagla - Gwiazda.


autor: ~starszy "Sz" 2014-02-21 06:49:41

avatar Mam nadzieję, że każdy z nas jest głodny gry po zimowej posusze ! :D
Byle do niedzieli !! KSŻ


autor: ~autor 2014-02-22 13:48:09

avatar A kupiliscie juz snikersy?


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

ostatni mecz 2012
Ładowanie...