Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

Volleyball Beach

  • autor: zagielpiecki, 2013-05-31 14:35

W ostatni czwartek, wykorzystując sprzyjającą pogodę, dzień wolny, oraz obecność większości osób związanych z naszym klubem postanowiliśmy , w ramach zabawy i odprężenia od ligi, rozegrać turniej siatkówki plażowej. Pierwszy nieoficjalny memoriał Managera Dariusza Piórkowskiego. Do rywalizacji przystąpiło 8 par :

Taszket/Bloszek

Manager/ Coach

Mały/Stachu

Spidi/Karol Koślak

Bubek/Sopek

Mati/Adi

Oraz przyjaciele:

Slavo Kachel / Radosław Bloch

Kacper Szewczak/ Mateusz Szewczak

Drużyny podzieliliśmy na dwie grupy, które rozlosowała sekretarz rozgrywek -Ewa "Evon" Szewczak i przystąpiliśmy do rozgrywek. 

Już na początku doszło do nie lada sensacji. Skazywani na pożarcie Stachu&Mały, wykorzystując chwilową niedyspozycje Managera, pokonali faworytów turnieju - Manager/Coach. Było to jedyne potknięcie faworyzowanej pary w tym dniu. W innej grupie jak burza szli Sopek/Bubek. Ataki tego drugiego zrobiły wrażenie nawet na znanym pieckowskim siatkarzu - "Czoło", który ponoć miał stwierdzić, że chętnie widziałby Bubka w swoim teamie na zbliżające się turnieje "ROSETEX CUP". Spokojnie do półfinałów awansowali też Bloszek/Taszket. Para komunikująca się ze sobą w języku niemieckim co chwila krzyczała "meine", "deine" a szybko kończone pojedynki wieńczyła głośnym "Javoll"!  Po kolejny meczach przyszło grać w końcu o podium.W meczu o 3 m-ce para Adi/ Mati pokonała, do tej pory widowiskowo grających, Bubka/Sopka. W finale nie zawiedli Manager/Coach i pewnie rozprawili się z niemieckojęzyczną parą. Piękne obrony Managera i  niekonwencjonalna zagrywka mocno dały się we znaki szczególnie dla Bloszka. Popularny Piszczu mimo iż wzoruje się na Olegu Akhremie , zupełnie nie przypominał tego znakomitego siatkarza. 

Turniej był lekką odskocznią od emocji związanych z najbliższym meczem. Już w niedziele przyjeżdza do nas bowiem Pisa Barczewo. Liderowi do awansu do A-klasy brakuje jednego zwycięstwa i bardzo prawdopodobne iż własnie u nas będą chcieli go uzyskać. My jednak będziemy starali się odwlec w czasie promocje gości. Zapraszamy na mecz i liczymy na wasze wsparcie!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [556]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

mecz treningowy 19/08/2012
Ładowanie...