Zegar

Aktualności

Przegrany sparing

• autor: zagielpiecki, 2013-05-12 22:30

"Hallo? Ja Jurgen, ich bin fertig" Tymi słowami popularny "Piszczu" przywitał  coach'a o godzinie dwunastej.I chociaż nie chodziło tu o finał Ligi Mistrzów, a jedynie o sparing, Pablo Bloszunio wyraził swoją pełną gotowość na kolejny bój.

Nasz rywal - Hurangan Wojnowo, nie występuje w żadnej lidze, jednkaże nie jest drużyną anonimową. Ambicja, walecznośc, charakter to cechy z których słynie. Nie inaczej było dzisiaj.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja KSŻ, nic jednak z tego nie wykinało. Strzały Rolki, Federowicza, pewnie łapał bramkarz gości. Z kolei Taszket chciał rozpalać grilla w bramce. Pewna i spokojna nasza gra, jednak bez fajerwerek. Można odnieść wrażenie że myślami jestesmy zupełnie gdzie indziej. Bramkę zdobył Paweł Bloch na koniec pierwszej połowy i na przerwe schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, przebiegała pod nasze dykntando. Jednak to goście zabójczymi kontrami zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla gości. Słaba nasza gra, ambitna i zadziorna gości.

Zapraszamy za tydzień , w niedziele na godz. 14:00 na wielkie derby z Hetmanem Baranowo. Ujrzycie Żagiel, jaki chcecie zobaczyć...