Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

Co słychać w KSŻ?

  • autor: zagielpiecki, 2013-02-21 02:42

 

"Siema Łobuziaczki"!!!!!  To przywitanie, jak i sama obecność  Managera na zajęciach KSŻ  zwiastuje nie mniej, nie więcej niż to, iż zbliża się do nas piłkarska wiosna. "Przyszedłem zobaczyć się z chłopakami, przywitać, porozmawiać. Dawno się nie widzieliśmy, nie szukałbym w mojej obecności tutaj jakiejś sensacji " - mówi jak zawsze pełen pogody ducha Dariusz Piórkowski. Akurat w czasie jego wizytacji odbywał sie mecz - drużyna zielonych po bramce kierownika Kamila Rosnowskiego pokonała przeciwników . "Ktoś musi trzymać poziom" - skwitował złośliwie Rosnowski, nawiązując do mającego miejsce chwile wcześniej kiksa Pawła Blocha, który z dwóch metrów nie trafił na pustą bramkę. Tak więc humory w drużynie dopisują, wszyscy niecierpliwie odliczamy dni do pierwszego meczu. Na jakim etapie znajduje się Żagiel? Co słychać w klubie? Po kolei. 

Zacznijmy od tego iż znamy już w 90% budżet na najbliższy rok. " Nie chcemy rozmawiać o kwocie, gdyż oficjalnie nie podpisaliśmy jeszcze żadnej umowy, ale ma to być jedynie proforma. Na pewno jest to jednak kwota, która nas satysfakcjonuje i sprawi, że będziemy mogli skupić sie jedynie na grze". - mówi Prezes Adrian Berk. W kuluarach nieoficjalnie mówi się, że budżet ma być ok 30% nawet większy niż w roku poprzednim. "Zamówiliśmy już nowe stroje od zaprzyjaźnionej firmy, która zaproponowała nam nowy wzór. Barwy się nie zmienią, lecz bedą miały inne proporcje. Kibicom na pewno sie spodobają". Zakupiony został  sprzęt sportowy i to zarówno dla seniorów jak i naszych nadziei - "Orlików". "Sprzęt to podstawa, musimy mieć go jak najwięcej i jak najlepszy, bo tylko wtedy mogę polepszać ja czy kolega ,swoje umiejętności" - mówi powracający do kadry Łukasz Bijaczewski.

A kto oprócz Łukasza wzmocni kadrę na kolejną rundę? "Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami, myślę że w najbliższym czasie poznamy nazwiska nowych zawodników. Staramy się , żeby to byli nasi miejscowi chłopacy, którzy przecież dobrze potrafią grać w piłkę. Mamy jeszcze trochę czasu, a w tej kwestii jeszcze może dużo się zmienić, gdyż dla nas okienko transferowe kończy się praktycznie w chwili rozpoczęcia rundy" -  mówi kierownik Kamil Rosnowski. 

Żagiel treningi wznawia w najbliższy piątek. W niedziele na sztucznym boisku w Kętrzynie zagra pierwszy sparing z grającym w okręgówce - Kłobukiem Mikołajki. " W najbliższy piątek wznawiamy treningi, będziemy trenować dwa razy w tyg. na naszych obiektach. Dwa miesiące przygotowań do pierwszego meczu zupełnie nam wystarczy. W niedziele o godz. 10:00 zmierzymy sie  z Kłobukiem w sparingu, oczywiście nie spodziewajmy sie cudów i jakiegoś polotu w grze. Mecz ten należy bardziej traktować w formie solidnego treningu i chodzi o tu to żeby przede wszystkim wybiegać swoje" - mówi Berk

A kto oprócz Kłobuka będzie przeciwnikiem w sparingach KSŻ? " Szesnastego marca zmierzymy sie z Wałpuszą w Szczytnie, w zanadrzu mamy jeszcze 4 sparingi, ale na razie nie zdradzę szczegółów, muszę dopiąć wszystko na ostatni guzik" - mówi odpowiedzialny za to Dariusz Piórkowski. O każdym sparingu będziemy informować na naszej stronie. 

 

  • Komentarzy [8]
  • czytano: [751]
 

autor: ~heheheh 2013-02-21 08:48:48

avatar rewelacyjnie zaczęty artykuł ,,siema łobuziaczki'' proszę zrób coś dla Żagla i przestań pisać.


autor: ~ko100ch 2013-02-21 11:13:39

avatar przestań. Jeżeli potrafisz pisać lepiej to proszę bardzo - masz pole do popisu. Może jeszcze admina chcesz?
Nowe stroje? Elegancko ^^


autor: ~ura bura 2013-02-21 13:49:29

avatar duzo osob jest odpowiedzialnych za ten klub :D jak cos nie wyjdzie bedzie na kogo wine rozbic :D


autor: slawko_84 2013-02-21 14:20:26

Profil slawko_84 w Futbolowo No i gitarka


autor: ~Kuba 2013-02-21 14:55:59

avatar Mały extra słowa :]


autor: ~xda 2013-02-27 21:18:13

avatar mimo szczerych waszych chęci chyba będzie tak że niestety będziecie się kisić w B-klasie, chyba, że przyjdzie osoba, która zrobi po swojemu porządki i wie na czym polega kierowanie klubem. Tak jak to było za czasów Darz Bóru. Oby tamte czasy wróciły.


autor: ~oks 2013-02-28 14:13:20

avatar hahaha dobry koment powyzej :)


autor: ~kibic 2013-02-28 14:23:18

avatar no no jak sprzedawali piłkarza za worek piłek..a trawa zamiast na boisku rosła u pana prezesa..w ogrodzie..dobre czasy..


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

KSŻ - Tytan Łankiejmy 27.04.2014
Ładowanie...