Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

Tworzymy galerie 2012!

  • autor: zagielpiecki, 2012-10-29 14:16

Misja: Album 2012

Temat: Piłka nożna, Wszelaki sport z naszego regionu

Przedział czasowy: Rok 2012

Rodzaj danych: Zdjęcia, filmy, tekst

Chcemy zrobić album sportowy z 2012 roku. Jeśli możecie pomóc, będziemy wdzięczni za wkład i współtworzenie strony. Szukamy zdjęć meczów, kibiców i wszelkiej aktywności piłki nożnej w naszym rejonie. Każdy rodzaj sportu kwalifikuje się do albumu. Jest to doskonały moment aby pochwalić się i zachęcić innych do angażowania się w ruch na świeżym powietrzu. Wszelkie informacje prosimy wysyłać na pocztę strony lub na adres email : sportowcy2012@gmail.com

Zbliża się sezon zimowy, spora garstka ludzi uważa to za najlepszy moment aby zacząć coś ciekawego (quady, biegi, asg, paintball, paralotniarstwo, łyżwy, narty, snowboard czy morsy!) a nawet kreatywnego jak rzeźbienie w lodzie czy graffiti!

Może i wy chcecie zacząć coś robić w naszej okolicy, ale nie macie z kim? Pytajcie to nie boli i jest za darmo! Może nawet wasi znajomi zajmują się czymś ciekawym a wy nawet o tym nie wiecie!


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [567]
 

autor: ~MAZUR 2012-10-30 23:46:09

avatar Gratulacje z Wydmin na zakonczenie sezonu. Chlopaki widac duzy postep, oby tak dalej. Zagiel awans do a - klasy jest blisko!!!

MAZUR juz teraz zaprasza was na ostatni nasz mecz w milkach. Odbedzie sie on o godzinie 13:00. to nasz ostatni mecz w tej rundzie i to wyjazdowy. Bylo by nam milo jezeli razem z nami na tym meczu byla delegacja z Piecek i razem z nami spedzili byscie z nami to niedzielne popoludnie!! w razie jakiegokolwiek odzweu w tej sprawie z waszej strony wiecie do kogo pisac !!! Mazur & Zagiel


autor: ~MAZUR 2012-10-30 23:47:30

avatar Za bledy przepraszam, ale i nie mam polskich znakow!! pozdro


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

sezon 1
Ładowanie...