Ostatni mecz w tym sezonie zakończony

• autor: zagielpiecki, 2012-06-19 20:05

Żagiel Piecki  3  -  6  Orzeł Stare Juchy

Kolejny mecz, a zarazem ostatni w tym sezonie zakończony.

Niedziela, piękna pogoda, ludzi tłum. Humor nie opuszczał nikogo do samego końca meczu, a niektórym nawet do późnego wieczora. Pierwsza połowa przyniosła nam nie mało ekscytacji. Wszyscy zgodnie zastanawiali się jak przebiegnie ten mecz, większość jednak była za  wyrównaną grą obu drużyn. Od 1 minuty Żagiel postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Zgranie drużyny i pełnia sił dały nam emocje w postaci 3 goli i niezliczonych akcji podbramkowych.  Goście absolutnie nie mieli szans aby zagrozić bramce naszego golkipera. Taktyka Żagla widocznie opierała się na taktyce Polskiej reprezentacji w ostatnią sobotę, podczas spotkania z Czechami. Było to widocznie szczególnie podczas drugiej połowy, która była dla nas niemałym zaskoczeniem. Cokolwiek stało się podczas przerwy, nie mogło to być nic dobrego. Nasza drużyna weszła na boisko żwawo, jednak od początku drugiej połowy, widoczna była dominacja absolutna Orłów. Goście nie zostawili suchej nitki na naszych obrońcach, gracze ofensywni Żagla byli bez szans na jakiekolwiek zagranie w polu karnym gości. W około 4 minucie padła pierwsza bramka po akcji 2 graczy pierwszej linii. Minute później, podobna sytuacja, identyczne zagranie pada gol numer 2 dla gości. W około 10 minucie gry, po świetnej obronie naszego bramkarza, piłka dobita z 9 metra i mamy wynik 3:3. Później było tylko gorzej. Podania naszych graczy były zatrzymywane natychmiast, nie dając rozegrać akcji. Obrona robiła co mogła, jednak wyglądało to jak pogoń za cieniem. Szybkie kontry, akcje w naszym polu karnym, rzuty rożne zmęczyły naszych graczy wystarczająco aby nie móc się nawet bronić. W około 17 minucie, akcja przemieniła się w strzały do bramki gospodarzy. Furia po stracie 3 bramek w pierwszej połowie, przeniosła się na graczy ze Starych Juch i w ciągu 30 minut drugiej połowy pada 6 bramek. Z czego może 2 były naprawdę zgranymi zagraniami i trudne do obrony. Mecz zakończony 3 - 6 dla Gości.

Nasuwa się jedno pytanie, Co się stało przez ten okres przerwy? Czyżby Żaglowcy poczuli się zbyt pewnie? Sroga przegrana na koniec sezonu, może da do myślenia... Gramy do końca!

Należy zwrócić uwagę na oprawę. Z okazji ostatniego spotkania kibice natrudzili się i pokazali, że można zrobić ciekawe widowisko. Dym w kolorze barw Żagla, fajerwerki, doping. Dziękujemy graczom za ten sezon, kibicom i kibickom :)

Ps. Z racji tego co się działo na boisku, nie jesteśmy w stanie przytoczyć dokładnych sytuacji strzałów poszczególnych bramek. Liczymy na waszą pomoc, aby poinformować ludzi, których ominęło to widowisko.