Zegar

Aktualności

Z Garbnem na remis...

• autor: zagielpiecki, 2012-04-16 08:09

Niedzielny mecz pomiędzy Żaglem Piecki a Sokołem Garbno zakończył się wynikiem 2:2.

Mecz był bardzo zacięty przez 70% czasu to piłkarze z Piecek atakowali przeciwników , lecz to drużyna przyjezdna pierwsza strzelała bramkę. Wynik do przerwy 0:1. Po przerwie Żagiel zaczął odrabiać straty w 60min udało się trafić do siatki strzelcem gola jest Łukasz Federowicz, niestety ten wynik nie utrzymał się długo bo chwilę po tym goście znów wyszli na prowadzenie. Żagiel od nowa musiał gonić wynik , kolejne ataki nie dawały upragnionej bramki na przeszkodzie stał albo bramkarz gości albo poprzeczka. pod koniec meczu Żagiel strzela gola a piłkę do siatki kieruję Paweł Bloch i jest 2:2. Wynik do końca nie uległ zmianie.Był to mecz zaciętej akcji u obu drużyn było bardzo dużo rzutów rożnych z których powstawały groźne sytuacje pod obiema bramkami.

KS ŻAGIEL PIECKI-SOKÓŁ GARBNO (2:2)

Podziękowania należą się dla Kibiców Żagla który zaprosili do siebie zaprzyjaźnionych Kibiców MAZURA WYDMINY i oczywiście dla samych Mazurowców którzy zdecydowali się przyjechać i wspólnie dopingowac Żagla . Mazur&Żagiel !

• Komentarzy [12]
  • czytano: [808]

autor: ~do Garbna 2012-04-16 08:48:09

avatar No i widziecie do czego doprowadziła Wasza chamska goscinnosc w Garbnie?Ze u Nas w trakcie i po meczu lecialy "ku*wy" i "ch*je"gdzie na innych meczach Żagla nie ma tego wogole!To co było po meczu to była tylko odpowiedz na akcje z meczu u was,spokojnie do rękoczynów by nie dzoszło ale mam nadzieje,że czegos was to nauczyło i naprawde pogadajcie ze swoimi kibicami żeby juz nie robili takiej "wiochy" dla drużyn przyjezdnych bo u Siebie każdy może kozaczyć!Bez napinki i bez chamskich komentarzy prosze bo to bez sensu.

autor: ~ŻAGIEL ! 2012-04-16 08:55:16

avatar ale oni przecież nie maja kibiców, chyba,że mówisz o tych trzech dziatkach co bełkoczą na meczach, albo o trenerze który chyba jako jedyny coś krzyczy do swoich zawodników. Kibice Garbna hahahahahahahhaha. Macie jaka przyspiewkę ? Niee ? Szaliki ? Też niee ? Oprawe ? Niee, Uuuu płakac się chce .

WIELKI MAZUR WIELKI ŻAGIEL ! AVE.

autor: ~kibic obiektywny patalenka 2012-04-16 12:03:38

avatar ale relacje relacje z meczu to moglibyscie pisac taka jak bylo na prawde. moge pomoc jak chcecie : 1. do przerwy bylo 1:1 2.w ok 65min. 2:1 a 69min. bylo juz 2:2. reszta moze byc :P

autor: ~Taka prawda. 2012-04-16 14:21:28

avatar Mam nadzieję że więcej nie będziemy musieli nikogo cisnąć ;)

autor: ~... 2012-04-16 16:01:59

avatar przyjedzcie jak Mazur bd grał z garbnem , a wy pajace sie do piłkarzy sprute mieliscie banda ciołków

autor: ~ŻAGIEL ! 2012-04-16 16:13:15

avatar A pajace z Garbna zasłaniają się granicą Kętrzyn :) a dlaczego ? bo swoich kibiców nie mają ! cw#le !

autor: ~... 2012-04-16 17:27:05

avatar wszyscy z was sie smieja ze takie pajaca sa w pieckach

autor: ~ksż 2012-04-16 18:15:38

avatar Nie kapuje,na mecze przychodzi wiele osób,jest doping przez 90 minut ogólnie dobra zabawa.Z czego tu się smiać?Chyba bardziej trzeba to podziwiać,że w takiej miejscowości w klasie B,jest taka atmosfera na stadionie.

autor: ~ŻAGIEL ! 2012-04-16 18:36:41

avatar Wszyscy ? Czyli kto ? Ty cwelu ?! z Ciebie się wszyscy smieją !

autor: ~kszagiel 2012-04-16 18:58:51

avatar powiem tyle - chlopakom gratuluje bo zagrali naprawde doobry mecz! brawo! trzymam za Was mocno kciuki w nastepnych kolejkach! a tym wszytskim pseudokibicom: darujcie sobie te poje#ane komentarze! nie podoba wam sie to nie przychodzcie i nie ogladajcie! albo wyskoczcie na boisko i sami pokazcie co wy potraficie! wszyscy mocni w gebie!! ja jestem calym soba za chlopakami, dzialaja cos, funduja niezle emocje kazdego tygodna, mecze gromadza wielu PRAWDZIWYCH kibicow! brawo ZYLETA!!! - to sa kibice!!! na dobre i zle ! ot tyle!

autor: ~KSŻ 2012-04-16 19:34:19

avatar Pajace z Garbna - mocni w necie pizdy w świecie !

autor: ~... 2012-04-18 11:16:22

avatar 10 mazurowców na meczu. Doping z małymi przerwami. Było bardzo dobrze!!:)