Zegar

Aktualności

Inauguracja nie dła Żagla.

• autor: zagielpiecki, 2012-03-28 06:15

Mecz zaczął się dobrze dla drużyny Łabędnika, którzy już w 8 minucie po składnej akcji objęli prowadzenie.   Czytaj WIĘCEJ>>

Mecz zaczął się dobrze dla drużyny Łabędnika, którzy już w 8 minucie po składnej akcji objęli prowadzenie. W 11 min Kamil Szabłowski pięknym strzałem potężnie obił bramkę Łabędnika. Żagiel nie rezygnuje z walki i naciska, ale bez powodzenia, aż do czasu kiedy to przed polem karnym został faulowany zawodnik Zagla przez obrońce Łabędnika, goście wykorzystują rzut wolny piłka odbija się od poprzeczki ląduje niefortunnie na ziemi, toczy się po linii bramkowej wpada do bramki i goście doprowadzają do wyrównania pod koniec pierwszej połowy .Druga połowa zaczeła się od nacisku Żagla, ale bez powodzenia, bo dobrze spisuje się bramkarz gospodarzy .Druga połowa była na początku dobra dla gości lecz brakowało strzałów na bramkę. Ok 65min. Łabędnik zmienia zawodnika, który pare minut po wejściu strzela bramke na 2:1 . Żagiel walczył aby zdobyć choć 1 punkt , niestety groźna kontra gospodarzy i było po meczu, w końcówce Łabędnik strzelił na 3:1. Należy dodać, że sędziowanie było karygodne, mecz pod względem sedziowania był na strone gospodarzy !

Zaglowcy wracaja bez punktów, które tak bardzo są potrzebne drużynie.