Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

Aktualności

\"Pegaz\" przemienił się w \"Żagiel\"

  • autor: zagielpiecki, 2012-03-04 21:38

25 marca piłkarze Żagla Piecki po raz pierwszy w tym roku będą walczyć o ligowe punkty. Wyjazdowy mecz z KS Łabędnik będzie pierwszym od wielu lat, w którym pieckowianie wystąpią pod nazwą Klubu Sportowego Żagiel Piecki.                          WIĘCEJ>>

Powróciliśmy do tradycyjnej nazwy klubu. Zgłosiliśmy już zmiany do Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, który je zatwierdził — mówi Grzegorz Maksymow z KS Żagiel.

Prezesem nowego stowarzyszenia został Adrian Berk, który jest jednocześnie trenerem B-klasowego zespołu. Ale to nie jedyne zmiany w klubie. Żagiel wzmocnił się kilkoma zawodnikami z gminy Piecki (warunkiem gry w klubie jest zameldowanie na terenie gminy). Od stycznia zajęcia prowadzone są nie tylko z grupą seniorów, ale także z czterema grupami młodzieżowymi (patrz ramka).

Żagiel ma za sobą już pierwszy sparing. W ubiegły weekend pieckowianie zremisowali z Huraganem Wojnowo 1:1. Piłkarze Żagla wygrali także Pieckowską Ligę Halową, której mecze były rozgrywane w hali sportowej w Nawiadach.
Zmiany mają przynieść lepsze wyniki. Po rundzie jesiennej Żagiel zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy I B-klasy, jednak strata punktowa do drużyn w środku tabeli jest niewielka.


 

  • Komentarzy [1]
  • czytano: [379]
 

autor: ~kibic 2 2012-04-16 21:24:04

avatar KS "Żagiel" Piecki - kochana ma drużyna !


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Żagiel Piecki - Pogoń Ryn 2:0 , dn. 29.03.2015r.
Ładowanie...