Żagiel Piecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zegar

O klubie

Historia powstania KSŻ :

Klub powstał w roku 2011 z inicjatywy Grzegorza Maksymowa, który przy pomocy Łukasza Bijaczewskiego, Łukasza Szewczaka i Adriana Berk, "wskrzesił" drużynę piłkarską w gminie. Od chwili rozpadu "Darz Bór" Piecki, czyli roku 2004 pojęcie 'futbol" w Gminie całkowicie zniknęło. Działanie grupy tych ludzi miało to odmienić i na nowo pisać karty historii.

Rok 2011

Do rozgrywek przystępujemy jako STSP "Pegaz" Piecki. Nasza drużyna  była tylko jedną z wielu sekcji stowarzyszenia "Pegaz" Piecki. Oprócz naszej znajdowały się też m.in. :siatkówka, kolarstwo, zapasy, tenis stołowy. Pierwszym trenerem zostaje Adrian Berk, młody, w wieku 22 lat żółtodziób jeżeli chodzi o trenerkę, ale jedyny posiadające wymagane uprawnienia. W budowanym na nowo zespole, pierwszym kapitanem zostaje Bernad Roch. W przeciągu pierwszego półrocza, o wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem klubu, dbał Grzegorz Maksymow. 

Rok 2012 

Po przegranej pierwszej rundzie, w przerwie zimowej doszło do rewolucyjnych zmian w klubie. Na walnym posiedzeniu zawodników, działaczy, kibiców , ponownie z inicjatywy Grzegorza Maksymowa, zdecydowano, że do rundy rewanżowej przystąpimy jako własne, niezależne stowarzyszenie. Dzięki temu będziemy mieli własny budżet, własne władze ,  będziemy działać na własną rękę.                       W rundzie rewanżowej występowaliśmy już pod nową nazwą "Żagiel"Piecki. W wyborach na władze klubowe , w głosowaniu, jednogłośnie zwyciężył ...trener Adrian Berk, który od tej pory dzielił funkcje Prezesa Stowarzyszenia, Trenera i ...gracza. Zastępcą prezesa wybrano Kamila Rosnowskiego a skarbnikiem został  Łukasz Szewczak.

Do dnia dzisiejszego w/w trójka sprawuje oficjalnie władze w klubie. Ponadto czołowe role w funkcjonowaniu drużyny odgrywają : Łukasz Bijaczewski, Marcin Federowicz, Paweł Bloch. W 2012r. z działalności w klubie, całkowicie wyłączył się Grzegorz Maksymow, życząc powodzenia drużynie, której nadał istnienie. 

Informacje o klubie :

Data założenia : 2011

Prezes : Adrian Berk (od 2012)

Trener : Adrian Berk (od 2011)

Kapitan : Paweł Bloch

Barwy klubowe : żółto - czarne

Dane Kontaktowe : 11-710 Piecki, ul. Zwycięstwa 35A

                              nr tel.509 770 874

Księgowość : Łukasz Szewczak

Opieka medyczna : Jerzy Popławski

Kierownik drużyny : Kamil Rosnowski

Manager drużyny : Dariusz Piórkowski

Największy zwycięstwo : 8:1 z K.S. Łabędnik (sezon 2013/14)

Największa porażka : 0:9 z Mazur Wydminy (sezon 2011/12)

Najwięcej meczów w barwach KSŻ : Paweł Bloch - 49 (stan na 27.05.2014r. )

Najwięcej bramek dla KSŻ : Grzegorz Puławski - 19 bramek (stan na 27.05.2014r.)

Średnia wieku drużyny : 25,1 lat.

Najstarszy zawodnik : Marcin Federowicz (35lat)

Najmłodszy zawodnik : Karol Krupiński ( 18lat)

 

 

 

 

 

Logowanie

Reklama

Ankiety

Pierwszym wyborem Narela na bramce powinien być :


Na co stać Żagiel w nadchodzącym sezonie

Najnowsza galeria

Mrągowia jr - KSŻ 4:2, dn. 31.03.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

sezon 1
Ładowanie...